Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
ЗМІСТ
Миттєве, видиме та природне омолодження
 

Ефективне омолодження шкіри обличчя

Teosyal – негайний результат

Основною причиною старіння є зниження рівня гіалуронової кислоти у шкірних покривах. Саме на гіалуроновій кислоті лежить відповідальність за стан шкіри. Чим менше гіалуронової кислоти виробляється рецепторами шкіри, тим менш щільною, еластичною вона стає. Скорочення кількості даного елемента прямо впливає на в'янення шкіри. І якщо ви стежите за станом свого тіла і хочете завжди виглядати привабливо - відвідайте сеанси, де проводиться лазерне омолодження обличчя.

Гіалуронова кислота - даний природою компонент, завдяки якому в шкірі утримується волога і вона зберігає пружність, гладкість, а контури обличчя тривалий час не втрачають виразності. Однак з віком вироблення гіалуронової кислоти значною мірою скорочується, починають провисати щоки, вилиці, з'являються зморшки, овал обличчя втрачає колишню чіткість. Гармонія чорт обличчя порушується. У такому разі ефективно допомагає лазерне омолодження.

Також унікальною можливістю здійснити омолодження особи без оперативного втручання, без шкоди для здоров'я є ін'єкції препаратів, що мають у складі гіалуронову кислоту.

Teosyal – найкраще рішення для омолодження шкіри

Одним із таких препаратів, створених на основі гіалуронової кислоти, є Teosyal. Даний препарат неживотного походження, володіючи високою біорозчинністю, дозволяє ефективно відшкодувати нестачу гіалуронової кислоти у шкірному покриві, без чого лазерне омолодження шкіри буде малоефективним.

Препарат показує чудові результати з омолодження шкіри зі зниженою еластичністю. Також препарат ефективний при усуненні мімічних зморшок для профілактики раннього та природного старіння. Завдяки гіалуроновій кислоті, що міститься в препараті, відбувається відновлення природного рівня вологи в шкірі, нормалізується її внутрішнє середовище, що веде до розгладжування зморшок, поліпшення структури шкірних покривів, уповільнення процесів старіння.

Методика застосування препарату для омолодження обличчя

До складу Teosyal входять сім спеціальних препаратів, які вводяться ін'єкційно, практично безболісно.

За допомогою Teosyal:

  • розгладжуються дрібні та глибокі зморшки,
  • дозволяє здійснювати ремоделювання овалу обличчя,
  • можна надати додатковий або повернути втрачений обсяг губ,
  • зволожнити шкіру,
  • відбувається омолодження обличчя.

Teosyal та миттєве розгладжування зморшок

Препарат Teosyal створює гель, який при введенні під зморшку надає об'єму та розгладжує зморшку.

Ліфтинговий ефект Teosyal

Завдяки негайному ліфтинговому ефекту, що дозволяє відтворювати природні контури обличчя, є реальною альтернативою косметологічної хірургії.

Зволоджуючий ефект Teosyal

Молекули гіалуронової кислоти можуть утримувати вологи в тисячу разів більше за власну масу. Таким чином, Teosyal дозволяє повернути шкірі втрачену вологу.

Teosyal має виняткові в'язко-еластичні властивості, які сприяють повній інтеграції препарату в шкірні тканини, не порушуючи властивої їм м'якості, завдяки чому досягається високий результат. Застосування препарату не потребує спеціального післяпроцедурного догляду та не забирає у пацієнта часу.

Пролонгований ефект Teosyal

Ефект омолодження проявляється відразу після процедури. При необхідності лікар призначає додаткові процедури, при цьому дія Teosyal посилюється від процедури до процедури. Завдяки пролонгованому ефекту препарату згодом потрібна лише підтримуюча терапія, при якій вводиться зменшена кількість препарату та через тривалі проміжки часу, які встановлює лікар-косметолог.
 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77