Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
ЗМІСТ
Усунення зморшок без хірургічного втручання
  Що таке Диспорт?

Диспорт - це препарат для професійної корекції мімічних зморшок у жінок та чоловіків.

Як скорочуються м'язи?

До кожного м'яза організму людини підходять нервові закінчення, через них за допомогою спеціальної речовини ацетилхоліну передаються нервові імпульси, що змушують м'язи скорочуватися.

Чему утворюються зморшки?

Лицьові м'язи одним кінцем прикріплені до шкіри, і їхнє скорочення зумовлює нашу міміку. Зморшки утворюються у місцях постійної м'язової активності. При скороченні м'яз коротшає і зморщує шкіру, а при розслабленні повертається у вихідне положення і "тягне" її за собою назад. З часом така робота створює зморшки на лобі, у кутах очей, переніссі та спинці носа, верхній губі. У молодих жінок шкіра еластична, вона швидко реагує на такі рухи м'язів і відновлення. З віком подібні вправи даються їй вже важче, і складки чіткіше проступають на шкірі. Це – мімічні зморшки і уникнути їх ніхто не зможе.

Чому Диспорт усуває зморшки?

Диспорт діє дрібні м'язи, розташовані під шкірою. Після введення Диспорту м'яз тимчасово не отримує імпульсу руху і перестає скорочуватися. Шкіра у місці ін'єкції розслаблюється, і зморшки розгладжуються.

Диспорт безпечний?

Так. Понад 7 років Диспорт застосовується в Україні за неврологічними показаннями та пройшов різні клінічні випробування. Процес виробництва препарату відповідає стандартам GMP (Good Manufacturing Practice) та GLP (Good Laboratory Practice). Аналізи, проведені контрольними лабораторіями кожному етапі виробничого процесу, забезпечують бездоганну якість продукції.

Для кого призначено Диспорт?

Для жінок і чоловіків, які хочуть позбутися зморшок і виглядати молодшими.

Хто може робити ін'єкції Диспорту?

Право введення препарату мають лише лікарі, які пройшли спеціальне навчання та мають Сертифікат компанії-виробника.

Як часто можна робити ін'єкції Диспорту?

Для підтримки постійного ефекту достатньо виконувати процедуру двічі на рік. Через кілька процедур зникне шкідлива звичка хмурити лоба, і проблему буде вирішено і без впливу препарату.

Які побічні ефекти можуть бути після процедури?

При правильній техніці ін'єкції спостерігаються побічні ефекти дуже рідко. Ваше обличчя не втратить своєї індивідуальності.

Чи поєднується диспорт з іншими видами корекції мімічних зморшок?

Так. Для дрібних зморшок середньої глибини ефективність монотерапії Диспорт становить 100%. За наявності глибоких, виражених зморшок Диспорт показаний у поєднанні з мікродермабразією, мезотерапією (після курсу дерматокосметичного лікування), а в осіб старшого віку – у поєднанні з корекцією наповнювачами.

Чи зареєстровано Диспорт в Україні?

Так, Диспорт зареєстровано Міністерством охорони здоров'я України та дозволено до застосування в естетичній медицині на території України за свідченням "корекція мімічних зморшок".

Хто виробляє Диспорт?

Препарат виробляє французька фармацевтична компанія "ІПСЕН", створена у 1929 році. Сучасні розробки та впровадження препаратів ведуться фірмою у тісному контакті з провідними клініками, лікарями та фармацевтами всього світу. У наукових дослідженнях та відкриттях брали участь лауреати Нобелівської премії, професори провідних університетів та клінік Східної та Західної Європи, Америки. В даний час свою міжнародну діяльність компанія ІПСЕН здійснює через мережу філій представництв, розташованих більш ніж у 120 країнах світу.


 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77