Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
ЗМІСТ
Дозвольте Вашій шкірі бути здоровою та молодою
  Омолоджуюча процедура для природної краси шкіри.

Бездоганність та молодість шкіри – мрія кожної жінки. Мало що здатне так само вплинути на наш настрій, як поява зморшок, надмірна сухість та в'ялість шкіри. Тим часом навіть молоді жінки не застраховані від подібних неприємних змін. Чому це відбувається?

Важлива складова структури нашої шкіри – гіалуронова кислота. Вона утримує воду, тим самим зволожуючи шкіру, зберігаючи її свіжість, пружність та красу. Однак з віком організм починає виробляти менше гіалуронової кислоти, що неминуче призводить до втрати еластичності та тонусу. Restylane Vital ефективно перешкоджає цьому!

Подаруйте шкірі красу та здоров'я.

Restylane Vital – новий препарат, який чудово розуміє потреби нашої шкіри. Прозорий гель містить гіалуронову кислоту, за структурою абсолютно ідентичну нашій. Препарат навіть не потребує попереднього тестування! При введенні гелю в шкіру він має зміцнюючий та тонізуючий ефект. Результат? Шкіра виглядає більш пружною, свіжою, сповненою життєвої енергії.

Не тільки обличчя...

Restylane Vital відкриває нову еру косметичних програм! Омолоджуючий ефект Restylane Vital настільки явний, що Ви просто не зможете зупинитись! Вперше засіб Restylane дбає про продовження молодості не тільки Вашої особи, а й інших особливо вразливих ділянок тіла. Для жінки також важлива краса та свіжість шкіри рук, шиї та декольте. Тут цей препарат діє так само успішно!

Краса - це впевненість у собі.

Restylane Vital – це більше, ніж робота над красою Вашої шкіри. З ним Ви не просто виглядаєте молодшою — Ви почуваєтеся оновленою та впевненішою. Вашу енергійність та життєрадісність оцінять усі оточуючі: близькі, друзі, колеги по роботі. Насолоджуйтесь цим!

Ефект, який триває...

Зазвичай ефект від процедури із Restylane Vital триває кілька місяців. Частинки гелю виводяться з місця ін'єкції дуже повільно; гель згодом заміщується водою. Парадокс, але чим менше гелю залишається у шкірі, тим більше води він здатний утримувати. Саме на цьому явищі заснована тривала дія Restylane Vital.

Ефект від використання Restylane Vital, безперечно, тривалий, але не постійний. Звідси важлива перевага: Ви можете повторювати процедуру так часто, як це необхідно для збереження краси шкіри.

Поєднання з іншими препаратами Restylane.

Ви можете поєднувати Restylane Vital з іншими препаратами: Restylane Touch, Restylane або Restylane Perlane. Це дозволяє досягти більш яскравого та тривалого косметичного ефекту. Переверніть Ваше уявлення про власну зовнішність!

Природний, надійний, безпечний .

Restylane Vital заснований на унікальній технології компанії Q-Med - NASHA (Стабілізована гіалуронова кислота нетваринного походження), що гарантує безпеку процедур. Препарати Restylane схвалені провідними науково-дослідними та медичними установами у всьому світі. Близько 5 000 000 успішних ін'єкцій більш ніж у 75 країнах підтверджують ефективність та надійність препаратів Restylane.


 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77