Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
КОСМЕТОЛОГІЯ
КУРСИ
ХІРУРГІЯ
СТОМАТОЛОГІЯ
МАСАЖ
нігтьовий сервіс
Послуги перукаря

Facebook:
Апаратна косметологія
  Н О В И Н К А !       АПАРАТ CRYOLIFT 3
   
КРІОЛІФТ

Це один із найбезпечніших та фізіологічних лікувальних методів омолодження шкіри, дія якого заснована на специфічній реакції тканин на швидке охолодження.
Послідовне звуження та розширення мікросудин супроводжується викидом різних біологічно активних речовин та підвищенням проникності шкіри. Це дозволяє активним компонентам спеціальних гелів-сироваток Filorga проникати глибоко у тканини та забезпечувати високу ефективність процедури. Гелі-сироватки розроблені для корекції певних проблем шкіри та підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
Процедура кріотерапії на апараті CRYOLIFT 3 абсолютно безболісна, практично не має протипоказань і дає швидкий, виражений результат.
Шкіра буквально на очах стає пружною та шовковистою, підтягується, пропадає в'ялість та друге підборіддя, розгладжуються дрібні зморшки.

ЛЮМІНОТЕРАПІЯ
Світлотерапія LED використовує як лікувальний фактор видиме світло, стимулюючі властивості якого досліджуються та застосовуються в різних галузях медицини. Світло стимулює синтез колагену, попереджаючи його руйнування, робить більш рівним колір обличчя та активує механізми загоєння шкіри. Взаємодія виникає між фотонами світла, що випромінюється діодом LED та специфічними речовинами в тканинах, які поглинають світло певної довжини хвилі (кольору). У цьому відбувається природна стимуляція клітинного метаболізму.
Світло в залежності від довжини хвилі має різний колір і здатне проникати в біологічні тканини на різну глибину, при цьому не відбувається їх нагрівання.
В апараті CRYOLIFT 3 використовується світло чотирьох кольорів (червоний, синій, жовтий, зелений), які мають на шкіру поєднану дію для виняткової ефективності проти старіння (зморшки, пігментні плями, втрата пружності) та різних естетичних недосконалостей ( акне, неоднорідний колір обличчя, почервоніння, дерматити).

Мікрострумова терапія
Мікрострумова терапія – використання з лікувальною метою модульованого імпульсами електричного струму надмалою амплітудою із частотою від 0,1 до 500 Гц. Лікувальні ефекти: судинорозширювальний, лімфодрінуючий, протизапальний, трофічний.
Дія: поліпшення трофічних процесів та тургору шкіри; прискорення біохімічних процесів та посилення регенерації тканини; підвищення еластичності судин; розсмоктування запальних інфільтратів; ослаблення та ліквідація больового синдрому.

Мікродермабразія (мікрошліфування)
Для мікродермабразії використовуються мікрокристали оксиду алюмінію, які під натиском передаються через наконечник і механічно шліфують або знімають верхній шар шкіри. У деяких особливо ефективних і сучасних апаратах з мікродермабразією для шліфування замість кристалів використовуються насадки з алмазним наконечником або кристалічна оксигінуюча мікродермабразія.
Мікродермабразія сприяє оновленню шкіри: зменшує гіперпігментацію та дрібні зморшки; стимулює вироблення колагену; покращує загальний тонус та текстуру шкіри, повертає пружність та розгладжує її; зменшує атрофічні та гіпертрофічні рубці.

Ультразвукова терапія
Ультразвукове чищення обличчя – це метод апаратної косметології, що використовує вплив на шкіру обличчя високочастотних звукових коливань. При цьому посилюється клітинний обмін речовин, що починає активно працювати лімфатична система (система, за допомогою якої всі відпрацьовані шкідливі речовини виводяться з організму).
Мікровібрація, що здійснюється ультразвуком, виконує функцію мікро-масажу. Ультразвуковий вплив дозволяє глибоко очистити шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, поту, комедонів, не пошкоджуючи при цьому верхнього шару шкіри і не залишаючи почервоніння та припухлості. При цьому активізується обмін речовин, утворення колагену та еластину, посилюється регенерація (оновлення) тканин.
Класичний косметичний комбайн з вапоризацією, гальванізацією, ультразвуковим апаратом та брашем.
Ультразвукові коливання регулюють тонус м'язів, викликають рефлекторне розширення судин, посилення капілярного кровопостачання, покращують венозний відтік крові. Відзначено десенсибілізуючу дію ультразвуку.
Методика застосування ультразвуку в косметології поділяється на: ультразвуковий пілінг шкіри обличчя, ультрафонофорез обличчя.

Гальванізація.
Це вплив постійним струмом низької напруги та малої сили. Електроліз, що виникає в тканинах, вивільняє хімічно активні сполуки, які покращують лімфо- і кровообіг і обмін речовин.
Це тонізує шкіру, розсмоктує рубці, допомагає при жирній або шкірі, що в'яне. Електроіонофорез поєднує дію гальванічного струму зі специфічною дією косметичної речовини. За допомогою електродів різної форми та розмірів у шкіру вводяться зволожуючі, живильні, стимулюючі інгредієнти, які накопичуються в ній та мають тривалу дію.

Д'Арсонваль.
Фізіотерапевтична процедура, яка, на думку фахівців, застосовуватиметься і в косметології, і в медицині завжди. Принаймні за більш ніж вікову історію метод застосовували для лікування багатьох захворювань, але його механізм дії та можливості так до кінця ще не вивчені.
В основі дарсонвалізації лежить вплив на шкіру змінними високочастотними струмами високої напруги та малої сили, що робить процедуру абсолютно безпечною. Струм проводиться в шарові шари за допомогою скляних вакуумних електродів. Площа впливу залежить від розв'язуваної проблеми.
У косметології дарсонвалізація застосовується при лікуванні різних шкірних захворювань (вугрової висипки, себореї та ін.). Її використовують також підвищення тонусу шкіри, іноді поєднують з бросажем. Крім того, цей метод використовується для обробки невеликих ранок (наприклад після пірсингу) або при видаленні звичайних прищиків. Метод використовують для лікування деяких видів облисіння (алопеції).

Фахівці Інституту Краси, які проводять процедуру апаратної косметології:
 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77