Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
КОСМЕТОЛОГІЯ
КУРСИ
ХІРУРГІЯ
СТОМАТОЛОГІЯ
МАСАЖ
нігтьовий сервіс
Послуги перукаря

Facebook:
Традиційні косметичні процедури
  Чистка обличчя, маски.
Це гігієнічна процедура, спрямована на видалення відмерлого епітелію, комедонів, запалених вугрів, міліумів, шкірного сала і т.д.
Чистку обличчя проводять як для профілактики запалень у глибоких шарах шкіри, так і для лікування висипу вугрів. Внаслідок чищення обличчя покращується склад крові, підвищується шкірний імунітет, активізується обмін речовин, посилюється регенерація тканин.

Масаж обличчя та волосистої частини голови.
Сприяє поліпшенню кровообігу та нормалізації обміну речовин, полегшує виділення продуктів обміну, протидіє застою крові та лімфи, зміцнює тканини та м'язи, довше зберігає шкіру гладкою, молодою та еластичною.
Існують багато методик масажу обличчя: класичний, за кремом, пластичний та щипковий (масаж за Жаком), лімфодренажний і т.д.
Масаж волосистої частини голови використовується як дуже дієва профілактика випадання волосся. Крім того, за рахунок покращення живлення волосяного фолікула, покращується якість та зовнішній вигляд волосся.

Косметичний та лікувальний масажі.
Це масаж, спрямований на естетичну чи лікувальну зміну шкіри. Робиться такий масаж тільки в тих місцях, які потребують попередження шкіри від старіння чи висихання. У сучасних клініках та салонах краси фахівці використовують косметологічний масаж трьох видів: гігієнічний (його ще називають профілактичний, пластичний та лікувальний).
Гігієнічний масаж служить для загального покращення зовнішнього вигляду шкіри, усунення сухості чи в'ялості. Профілактичний масаж попереджає старіння шкіри, надає їй пружності та тонусу. Пластичний масаж зазвичай роблять з метою розгладження зморшок, омолодження шкіри та усунення мімічних зморшок.
Лікувальний масаж допомагає позбутися зайвого жирового відкладення, складок та глибоких зморшок.


Д'Арсонваль.
Фізіотерапевтична процедура, яка, на думку фахівців, застосовуватиметься і в косметології, і в медицині завжди. Принаймні за більш ніж вікову історію метод застосовували для лікування багатьох захворювань, але його механізм дії та можливості так до кінця ще не вивчені.
В основі дарсонвалізації лежить вплив на шкіру змінними високочастотними струмами високої напруги та малої сили, що робить процедуру абсолютно безпечною. Струм проводиться в шарові шари за допомогою скляних вакуумних електродів. Площа впливу залежить від розв'язуваної проблеми.
У косметології дарсонвалізація застосовується при лікуванні різних шкірних захворювань (вугрової висипки, себореї та ін.). Її використовують також підвищення тонусу шкіри, іноді поєднують з кисажем. Крім того, цей метод використовується для обробки невеликих ранок (наприклад після пірсингу) або при видаленні звичайних прищиків. Метод використовують для лікування деяких видів облисіння (алопеції).

Фахівці Інституту Краси, які проводять традиційні косметичні процедури:
 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77