Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
КОСМЕТОЛОГІЯ
КУРСИ
ХІРУРГІЯ
СТОМАТОЛОГІЯ
МАСАЖ
нігтьовий сервіс
Послуги перукаря

Facebook:
Ін'єкції краси
  Для ін'єкційної корекції зморшок сучасні методи використовують два види препаратів – на основі ботулотоксину та гіалуронової кислоти.

Ботулотоксин (Диспорт) застосовується у наднизьких дозах та блокує рухи мімічних м'язів, усуваючи причину утворення зморшок. Таким чином, ботулотоксин зменшує наявні зморшки і перешкоджає виникненню нових. Тому препарати на основі ботулотоксину застосовують для усунення мімічних зморшок, таких як зморшки на лобі та "гусячі лапки" навколо очей. Одночасно такі препарати можуть усувати головний біль, причина яких - надмірна напруга мімічних м'язів.

Контурна пластика (препарати гіалуронової кислоти) заповнюють дефіцит гіалуронової кислоти в тканинах шкіри та нестачу вологи в місці утворення зморшки. Введення гіалуронової кислоти усуває глибокі зморшки у тих областях, де мімічні рухи м'язів надто активні (наприклад, носогубні складки, де ботулотоксин швидко розсмоктується).
Контурна пластика дозволяє швидко і безболісно позбутися мімічних зморшок, складок на шкірі, зробити ліфтинг обличчя. Усуваються навіть проблеми шкіри (носогубні складки, сіточку навколо очей), які раніше було практично неможливим прибрати навіть за допомогою пластичної хірургії.

Ін'єкційні методи рекомендовані для усунення дрібних, середніх та глибоких зморшок на обличчі, шиї, в області декольте та інших ділянках тіла. Результат – зменшення існуючих зморшок та профілактика виникнення нових на період дії препаратів.

Фахівці Інституту краси, які проводять процедуру ін'єкцій краси:
 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77