Інститут краси
  Послуги Спеціалісти Статті курси контакти
 
 
 
КОСМЕТОЛОГІЯ
КУРСИ
ХІРУРГІЯ
СТОМАТОЛОГІЯ
МАСАЖ
нігтьовий сервіс
Послуги перукаря

Facebook:
Світова вершина ЛАЗЕРНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ
  Універсальний лазер для дерматокосметології -
комбінація ербієвого та неодимового лазерів Fotona

Лазерна косметологія. Фракційне лазерне шліфування та точкове видалення розтяжок, шрамів, рубців у Києві. Лазерне омолодження шкіри. Шліфування рубців та шрамів

На службі косметологів нашої клініки універсальний апарат «Fotona», що є ідеальною комбінацією роботи ербієвого та неодимового лазерів, під час проведення лазерної косметології у Києві!

Омолодження за допомогою ербієвого лазера

Лазерне шліфування ербієвим лазером - це досконала процедура, що дозволяє очистити шкіру, розгладити існуючі дефекти. За допомогою лазера відбувається оновлення клітин, покращується кровообіг, руйнуються фіброзні волокна та формуються нові еластичні волокна, що сприяє розгладжуванню шкірних покривів, усуненню зморшок. Процедура шліфування обличчя вдосконалює зовнішній вигляд шкіри, підвищуючи її пружність.

Головна особливість лазера полягає у можливості точного дозування потоку променів. Суть процедури полягає в тому, що тонкий шар епідермісу ділянки шкіри, що підлягає обробці, руйнує спрямований пучок світла. Клітинна рідина, поглинаючи енергію світлового імпульсу, випаровується, стимулюючи зростання нових клітин колагену.

Ербієвий лазер дозволяє знімати найтонший шар шкіри (приклад 1 мкм), при цьому лазерне шліфування рубців знаходиться під повним контролем косметолога. Завдяки низькоенергетичному імпульсу повністю виключається можливість термічного пошкодження прилеглих здорових тканин. Ця процедура є атравматичною, характеризується відсутністю ускладнень у вигляді гіперпігментації або гіпопігментації.

Можливості ербієвого лазера:

1. Проведення холодних та гарячих пілінгів, спрямованих на:

 • розгладжування зморшок,
 • підтяжку шкіри обличчя, шиї та декольте,
 • усунення рубцевих утворень після акне,
 • лазерне видалення шрамів (розгладжування шрамів);
 • усунення проявів пігментних плям.

Під впливом лазера покращується текстура шкіри, скорочуються пори та розгладжуються розтяжки (стрії) на шкірі.

2. Естетичні шліфування. В основу ідеї лазерної технології покладено використання лазерного променя, який поглинається поверхневим шаром шкіри, що вимірюється в мікронах. Мікроскопічно малий об'єм тканини отримує велику кількість енергії за мікрочастки секунди, в результаті відбувається випаровування об'єму найчастіше непотрібної (рубці та шрами) тканини. Спрямована дія променя не дозволяє торкнутися прилеглих здорових ділянок шкіри і таким чином лазерне шліфування розтяжок не завдає опіків.

Процес лазерного шліфування відбувається під контролем комп'ютера. Косметолог здійснює регулювання за типом шкіри та процедурою. Завдяки функціональним можливостям апарату шліфування рубців відбувається безпечно, що є безумовною перевагою перед іншими методиками як консервативними, так і хірургічними.

Неодимовый лазер

Лазерне видалення шрамів, розтяжок, рубців

Для цих процедур використовується неодимовий лазер, що входить до складу апарату.

Даний лазер дозволяє проникати променям у глибші шари шкіри – більше двох міліметрів, тим самим шліфування шрамів впливає на дерму та меншою мірою на епідерміс.

За допомогою комп'ютера регулюється кількість переданих імпульсів у період часу, а також силу енергії. Відповідне налаштування неодимового лазера не сильно впливає на верхні шари шкіри, що є важливою умовою успішного проведення такої процедури, як лазерне видалення розтяжок.

Данный аппарат позволяет успешно проводить следующие процедуры:

 1. Лазерне видалення судин (поверхневі та глибокі артеріальні та венозні судинні утворення, у тому числі гемангіоми, судини на обличчі та нижніх кінцівках).
 2. Лазерне видалення судинних зірочок.
 3. Лазерне омолодження шкіри відбувається внаслідок глибокого дермального омолодження.
 4. Лікування акне відбувається за рахунок антисептичної дії на осередок.
 5. Лікування постакне.
 6. Лікування грибкових захворювань нігтів (оніхомікоз).

Фракційний лазер (фототермоліз)

Фракційний лазер дозволяє променю впливати на шкіру не «плямою» (як при звичайній лазерній шліфуванні), а пучком, що складається їх сотні мікропроменів. Кожному мікропроменю дістається певна мікрозона, в якій під впливом променя руйнуються клітини шкіри, що втратили життєву силу. Фракційне лазерне шліфування дозволяє активізувати клітини до регенерації. Тканини навколо зони, що обробляється, залишаються недоторканими і служать згодом джерелом для відновлення оброблених зон. За одну процедуру фракційного фототермолізу оновлюються в середньому 25 відсотків клітин. На повне омолодження потрібно щонайменше три сеанси.

Лазерне омолодження особи за методикою фототермолізу є безпечною косметологічною процедурою.

Преимущества фракционного метода омоложения:

 1. Швидке відновлення шкіри.
 2. Знаходження необхідної глибини впливу, внаслідок чого відбувається ефективне розгладжування зморшок та лікування рубців.
 3. Немає обмежень щодо фототипу шкіри.
 4. Цю процедуру можна проводити практично на будь-якій ділянці поверхні тіла. Лазерна косметологія не має протипоказань навіть при її проведенні в ділянці щитовидної та молочної залоз.
 5. Після процедури не потрібно спеціального медичного догляду.

Фракційний фототермоліз ефективний при:

 • наявності дрібних та глибоких зморшок,
 • віковому та ранньому в'яненні шкіри,
 • посттравматичних шрамах та рубцях,
 • післяпологових розтяжок та розтяжок, що утворилися в результаті швидкого схуднення.

Дана методика лазерного омолодження завдяки впливу лазерного променя на колагенові волокна запускає механізм регенерації, що забезпечує миттєвий омолоджуючий ефект. Але і після проведеного курсу лазерного шліфування шрамів процес регенерації та омолодження не припиняється та наростає протягом наступних кількох місяців.Фахівці Інституту Краси, які проводять процедуру:
 
 
 
 
 
© Інститут Краси, 2022
Тел.: +38 (073) 521-27-77